O nas i naszej pracy

Grzegorz Jóźwiak

Dział Sprzedaży

W 1998 roku rozpocząłem pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Firma dostrzegła we mnie potencjał i zainwestowała w mój rozwój – brałem udział w wielu szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, stopniowo awansując na stanowiska Menedżera ds. Hurtu, Menedżera ds. Projektów Specjalnych, wreszcie Kierownika ds. Kluczowych Klientów i Rozwoju Sieci. Obecnie zajmuję, istotne w strukturach firmy, stanowisko Kierownika Regionu Sprzedaży. Chętnie podejmuję wyzwania, które stawia przede mną firma, by móc rozwijać siebie i swoje kompetencje w ramach naszej organizacji. W codziennym zarządzaniu ludźmi także stawiam sobie za cel połączenie potencjału moich pracowników z możliwościami kariery w strukturach Imperial Tobacco Polska. Uważam, że dzięki temu firma rozwija się razem ze swoimi pracownikami. Wierzę w to, że moja osoba stanowi wartość dodaną do organizacji dla której mam przyjemność pracować.

Katarzyna Tyrpin

Dział Importu i Eksportu

W Imperial Tobacco pracuję od czterech lat. Swoją karierę w Firmie rozpoczęłam jako stażystka w Dziale Jakości. Po pewnym czasie otrzymałam szansę pracy w Dziale Importu Tytoniu, co było dla mnie ogromnym wyzwaniem i możliwością rozwoju. Dzięki temu mogłam przekonać się, że zupełnie inna niż zaplanowana ścieżka zawodowa jest dla mnie najbardziej odpowiednia. Do dzisiaj doceniam bardzo dobrą atmosferę pracy, nowe wyzwania i profesjonalne szkolenia jakie pracownikom oferuje Imperial Tobacco. Podstawą do ciągłego doskonalenia w Firmie jest powierzanie nam odpowiedzialnych, projektowych zadań, które pozwalają na rozwój umiejętności w bardzo różnych kierunkach.
W okresie zatrudnienia miałam okazję przekonać się jak przyjazną mamie jest firma Imperial Tobacco. Pracodawca wykazał się dużym zrozumieniem, życzliwością i przestrzeganiem wszelkich praw przyszłych mam, oferując wiele udogodnień kobietom w ciąży (m.in. w ramach programu Junior), a po urodzeniu dziecka doceniłam pewny i spokojny powrót do pracy.

Marcin Talarczyk

Dział Techniki

Do zespołu Imperial Tobacco Polska dołączyłem poprzez program Challenging Path, który okazał się dla mnie naprawdę pełen wyzwań (z ang. challenging). Początki nie były kolorowe... Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe zadania. Wdrożenie się w system pracy zawodowej wymagało ode mnie trudu i poświęcenia, ale było warto! Nauka przez praktykę to najlepsza forma zdobywania doświadczenia, a przyjazna atmosfera w Firmie sprzyja wypełnianiu moich obowiązków. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi na sprawdzenie samego siebie. Wyznaczyło przede mną wiele celów, które z mniejszą lub większą trudnością należało osiągnąć pokonując napotykane przeszkody. Zadania oraz projekty jakie udało mi się zrealizować stały się solidną podstawą rozwoju, a każde kolejne umożliwiają mi doskonalenie mojego warsztatu.

Adrian Radziszewski

Trudno mi sobie teraz wyobrazić lepszy start na rynku pracy niż staż rozpoczęty na czwartym roku studiów w wiodącej firmie polskiej w branży tytoniowej. To, co od razu rzuciło mi się w oczy, oprócz ciepłego przyjęcia i otwartości co do formy mojego zatrudnienia, to fakt, że od początku mogłem w pełni uczestniczyć w pracach działu na partnerskich warunkach. Musiałem szybko przyswoić nową wiedzę oraz odnaleźć się w złożonym i dynamicznym systemie dystrybucji krajowej. Zaufanie jakim mnie obdarzono i postawa ciągłego doskonalenia zawiłego świata procesów wokół mnie, jaką we mnie wzmocniono, zaprocentowały ponad rok po przyjściu do ITPL, gdy dano mi szansę pracy w dziale centralnym – Project Control   Co-ordination (PCC). Wraz z przełożonym zajmuję się planowaniem i koordynowaniem projektów wprowadzania nowych produktów na rynki zagraniczne. Praca na najwyższych obrotach w międzynarodowej sieci relacji nad innowacyjnymi koncepcjami nowych produktów to jest to, co lubię najbardziej. Bo czy można tego nie lubić?