Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo,
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów prosimy o kontakt z Infolinią (czynną od poniedziałku do piątku w godzinach. 9:00-16:00)  – pod numerem telefonu 801 155 155 lub prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Każda przesłana wiadomość jest przekazywana do odpowiedniej osoby w naszej firmie w zależności od wybranego tematu.

Na wiadomości zawierające oferty reklamowe odpowiemy w miarę zainteresowania.

Kolekcjonerów gadżetów informujemy, że produkty z portfolio naszej Firmy, będące wyrobami tytoniowymi, przeznaczone są wyłącznie dla pełnoletnich konsumentów tych wyrobów i w myśl Art. 8 pkt. 1. Ustawy z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz. U. z dnia 30 stycznia 1996 r.): zabrania się reklamowania i publicznej promocji wyrobów tytoniowych, rekwizytów tytoniowych i produktów imitujących wyroby lub rekwizyty tytoniowe oraz symboli związanych z używaniem tytoniu.

W związku z powyższym niestety nie jesteśmy w stanie spełnić Państwa ewentualnej prośby o materiały promocyjne oraz próbki produktów Imperial Tobacco Polska.

* - pola obowiązkowe