Wartości

Nasze wartości są istotą tego, czym jest Imperial - definiują kim jesteśmy, co robimy i jak to robimy.
Tworzą wspólne dla nas wszystkich więzi, kierując naszymi działaniami biznesowymi i wpływając na to jak się zachowujemy. Nasze wartości dotyczą wspólnej pracy, ciągłego ulepszania, brania odpowiedzialności i jak najpełniejszego wykorzystania każdej nadarzającej się okazji.

Otwórz wszystkie

We canOtwórz
Wszystko jest możliwe, razem zwyciężamy

Nasze pozytywne nastawienie prowadzi nas ku sukcesom. Pracujemy razem nad znalezieniem najlepszego rozwiązania i działamy wspólnie by je wdrożyć. Zawsze znajdą się argumenty wskazujące na to, że coś jest możliwe, a nie tylko, że niemożliwe.
Nie chodzi o osiąganie perfekcji, a o odnalezienie w sobie praktycznego podejścia, o podjęcie działania i elastyczność w trakcie pracy. Jeśli coś nie zadziała za pierwszym razem, dowiemy się dlaczego i spróbujemy ponownie.

Możemy

I ownOtwórz
Widzę, przejmuję dowodzenie, realizuję cel

Dostrzegam, co trzeba zrobić, by osiągać nasze cele. Jeśli trzeba, przejmuję dowodzenie i szybko realizuję cel. Wykazuję się inicjatywą i zachęcam innych do współpracy. Możesz liczyć na to, że przedstawię najlepsze możliwe rozwiązanie.

Utożsamiam się

I amOtwórz
Mój wkład liczy się, mam otwarty umysł, mówię co myślę, działam uczciwie

To, co robię przyczynia się do sukcesu, a mój wkład jest doceniony. Czuję się pewnie, mówiąc co myślę. Możesz ufać, że robię właściwe rzeczy.
Inspiruję innych, by robili to samo: wnosili istotny wkład, mówili otwarcie i działali spójnie (zgodnie z wartościami).

Jestem

We surpriseOtwórz
Nowe sposoby myślenia, nowe działania, przekraczamy granice tego co możliwe

Kwestionujemy utarte sposoby działania i wymyślamy nowe i lepsze rozwiązania.
Staramy się przekraczać oczekiwania, postrzegając rzeczy inaczej i robiąc je w inny sposób.

Zaskakujemy

I engageOtwórz
Słucham, dzielę się, nawiązuję relacje

Lubię słuchać, uczyć się i wymieniać poglądy. Proszę o informację zwrotną i sam jej używam, by rozwijać innych. Komunikuję się, by wpływać na innych i ich motywować. Rozumiem ludzi i buduję trwałe relacje partnerskie. Zachęcam innych, by postępowali tak samo.

Angażuję

We enjoyOtwórz
Rozkwitamy dzięki wyzwaniom, zmieniamy je w przyjemność

Dostrzegamy rozwiązania, nie problemy. Rozkwitamy dzięki wyzwaniom i współpracujemy, by je zamieniać w możliwości. Cieszymy się z tego, co robimy i razem świętujemy sukcesy. Nasze poczucie humoru jest wyrazem naszego ducha zwycięstwa.

Sprawia nam to radość