Odpowiedzialność za Środowisko Pracy

Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego i motywującego środowiska pracy, które przyciąga i rozwija najlepszych pracowników. W ten sposób, ich osobiste sukcesy składają się na osiągnięcie strategicznych celów naszych Spółek.

Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy umożliwiające pracownikom na każdym szczeblu rozwój oraz zachowanie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Organizujemy inspirujące miejsce pracy dla naszych pracowników, wspieramy ich aspiracje zawodowe i rozwój własnych talentów, umiejętności i możliwości.

Zaangażowanie jest dla nas ważnym elementem i chcemy być pracodawcą wybieranym przez pracowników. Słuchając naszych pracowników, inwestujemy w rozwój i promujemy pozytywne zachowania. W prowadzeniu naszej działalności przyświecają nam nasze wartości oraz Kodeks Postępowania. Skupienie się na standardach BHP oraz na pracy nad zmianą postaw jest niezbędne w celu zmniejszenia liczby wypadków, zagwarantowania bezpieczeństwa pracowników i utrzymania wydajnych miejsc pracy.